Welcome to our forum!

Do you want to become a member of our community? Join our forums now!

Register
  1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Discussion in 'Others' started by Bartzilla_, Jan 17, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Bartzilla_ Newbie DRC Player

    Offline
    Joined:
    Jan 17, 2014
    Messages:
    4
    bij deze bied ik mijn rank van DRC aan. Voor 40 euro paysafecard is hij helemaal van jou.

    MVG Bartzilla_
     
    #1
  2. LeKiller Nether Explorer DRC Player

    Offline
    Joined:
    Apr 30, 2013
    Messages:
    922


    Maar gaan de admins/owners dat wel toestaan? Ik denk het persoonlijk wel niet hoor.
     
    #2
  3. Bartzilla_ Newbie DRC Player

    Offline
    Joined:
    Jan 17, 2014
    Messages:
    4
    idk er staat niets van in de regels en ik heb hem toch ook gekocht?
     
    #3
  4. Dragon Obsidian Miner DRC Veteran

    Offline
    Joined:
    Oct 23, 2012
    Messages:
    671
    Epic faill lelelelelelel -Donaties worden niet doorgegeven van account naar account, éénmaal gedoneerd voor de account kan het niet naar een andere account worden overgeplaatst.
     
    #4
    • Like Like x 2
  5. Bartzilla_ Newbie DRC Player

    Offline
    Joined:
    Jan 17, 2014
    Messages:
    4
    ow jawel het kan wel overgezet worden
     
    #5
  6. altin0492 Nether Explorer DRC Veteran

    Offline
    Joined:
    May 16, 2013
    Messages:
    1,248
    Het kan alleen als Jij cracked bent. Ga jij naar premium dan pas zetten ze hem over . Dus niet Henk123 uit gelderland geeft rank door aan PietjeSwag uit brabant zo werkt dat niet alleen je eigen accounts.
    Btw je overtreed hier ook bijna een andere regel namelijk Art. 19: DRC dollars & ingame items verkopen is ten strengste verboden tenzij het geld gebruikt wordt om ranks of claimblocks te kopen in DRC shop.
     
    #6
  7. Bartzilla_ Newbie DRC Player

    Offline
    Joined:
    Jan 17, 2014
    Messages:
    4
    Eum het zou kunnen dat ik de regel overtreed maar ik verdien er tog niets aan? ik heb zelf 50 euro betaalt
     
    #7
  8. Leon。 Lapis Lazuli Miner DRC Veteran

    Offline
    Joined:
    May 8, 2013
    Messages:
    711
    bart je zegt nu dus eigenlijk dat het niet tegen de regels is omdat je er zelf geen geld mee verdiend,
    volgens mij klopt het dan als nog niet en is het dus tegen de regels...
     
    #8
  9. Reynout123 Server Admin Staff Member Server Admin

    Online
    Joined:
    Oct 26, 2012
    Messages:
    2,907
    Het kan niet om ranks door te verkopen en het mag zelfs niet dus hier zou een slotje op kunnen want et is regel overtreding en je veroorzaakt er nog gezeik mee als er iemand dit doet en je de rank niet kan geven waarvoor hy paysafecard eeft gekocht :D
    Just saying
     
    #9
  10. MrGhettoCraft Gold Miner DRC Veteran

    Offline
    Joined:
    Aug 29, 2013
    Messages:
    235
    Als je hiermee doorgaat ben je je rank kwijt(ban) en heb je je paysafe niet. beter slotje opzetten.
     
    #10
  11. barry Redstone Miner DRC Veteran

    Offline
    Joined:
    Jan 3, 2013
    Messages:
    430
    Ik denk ook dat wat MrGhettoCraft het verstandigste is, en dat we dit voor de rest vergeten :)
     
    #11
  12. Bram Diamond Miner DRC Veteran

    Offline
    Joined:
    Dec 5, 2012
    Messages:
    842
    Je snapt zelf toch wel dat dit gwn niet mag... o_O
     
    #12
  13. Brammes Guest

    Offline
    Staat duidelijk in de regels, volgensmij kan hier een slot op ;)
     
    #13
    • Like Like x 1
  14. altin0492 Nether Explorer DRC Veteran

    Offline
    Joined:
    May 16, 2013
    Messages:
    1,248
    Still not closed Derp
     
    #14
  15. JelleDRC Server Owner Staff Member Server Owner

    Offline
    Joined:
    Sep 23, 2012
    Messages:
    4,833
    Art. 19: Ranks, DRC dollars & ingame items verkopen is ten strengste verboden tenzij het geld gebruikt wordt om ranks of claimblocks te kopen in DRC shop.
    Deze regel houdt in dat je geen Ranks, DRC dollars & ingame items mag verkopen om er zelf geld mee te verdienen.

    Aangezien je al 18 dagen niet meer op de server bent geweest concludeer ik hier uit dat je de bovenstaande regel overtreedt. Zoals je wel kon verwachten worden er nu sancties genomen.

    1. Permanente IPban.
    2. Account demote.
    3. Forum ban + IPban.

    Enjoy!

    Topic gesloten!
     
    #15
    • Like Like x 5
Thread Status:
Not open for further replies.